Image

  Zostaw Swój Telefon

  Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h

  IT Support Services

  Negocjacje i Ugody z Wierzycielami

  Kluczowym momentem radzenia sobie z długami są negocjacje z wierzycielami, bądź bankami. Podstawą powodzenia rozmów jest znajomość prawa oraz sprawność w technikach negocjacyjnych. Profesjonalna obsługa prawna świadczona przez Kancelarię obejmuje prowadzenie negocjacji z wierzycielami i bankami. Negocjacje prowadzone przez nas obejmują gwarancję zawarcia korzystnej dla klienta ugody.

  divider

  Warunkiem prowadzenia negocjacji jest wykazanie przez Klienta możliwości finansowych pozwalających na spłacenie zobowiązania jednorazowo, bądź w ratach w najbliższych 6 miesiącach.

   

  Jeśli brakuje ci finansów na płatność w tak krótkim okresie czasu, skorzystaj z naszych rozwiązań takich jak np. Restrukturyzacja zadłużenia, czy upadłość konsumencka.

  Niezawodność

  Niezawodność

  Zapewniamy niezawodne i profesjonalne usługi prawne. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze stosujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego Przedsiębiorstwa, czy Gospodarstwa Rolnego.

  Lojalność

  Lojalność

  Nasza długoterminowa współpraca trwa do momentu zakończenia zlecenia. Ze wszystkimi firmami, z którymi współpracujemy, nawiązujemy trwałe i długoterminowe relacje.