Image
Webone About

Profesjonalne oddłużanie Firm i Osób prywatnych

Pod terminem oddłużanie kryje się gama działań i zabiegów prawnych, których celem jest wyprowadzenie przedsiębiorstwa oraz osób prywatnych z trudnej sytuacji ekonomicznej, dążąc do przywrócenia Ich płynności finansowej.

divider

Restrukturyzacja przedsiębiorstw


Głównym celem postępowania restrukturyzacyjnego jest ochrona przedsiębiorstwa przed upadłością.


Upadłość konsumencka i układowa


Głównym celem jest umorzenie zadłużenie i ochrona majątku poprzez układ z wierzycielami.


Sprzedaż nieruchomości


Sprzedaż zadłużonego mieszkania jest transakcją złożoną - umożliwia spłatę zadłużenia i ochronę majątku przed licytacją komorniczą.


Niezawodność

Niezawodność

Zapewniamy niezawodne i profesjonalne usługi prawne. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze stosujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego Przedsiębiorstwa, czy Gospodarstwa Rolnego.

Lojalność

Lojalność

Nasza długoterminowa współpraca trwa do momentu zakończenia zlecenia. Ze wszystkimi firmami, z którymi współpracujemy, nawiązujemy trwałe i długoterminowe relacje.

Doświadczenie

Doświadczenie

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu Zespół Współpracowników Kancelarii świadczy rzetelne i profesjonalne usługi prawno doradcze.

Wsparcie

Wsparcie

Zrestrukturyzujemy Twoje procesy biznesowe zapewniając profesjonalne wsparcie. Rozwiążemy Twoje problemy i dostarczamy natychmiastowe rozwiązania.

Jak działamy?

Pomagamy szybko i skutecznie!

0
Lat Doświadczenia
0
Zadowolonych Klientów
0
Zakończonych Projektów

Nasi specjaliści

To zespół zgranych ekspertów z dziedziny finansów, prawa, ekonomii, socjologii i nieruchomości. Naszą skuteczność kreujemy poprzez bezpośredni kontakt z klientem oraz wierzycielami. Dzięki temu dobieramy odpowiednie narzędzia prawne i finansowe. Indywidualne traktowanie każdego z naszych klientów sprawia, że jesteśmy Kancelarią wyróżniającą się Swoją skutecznością.